Ćwiczenia na wzmocnienie mieśnia czworogłowego

Jakie są cwiczenia na wzmocnienie głowy przysrodkowej miesnia czworogłowego ? Ile powtórzeń wykonywać ? Nie umiem sobie z tym poradzić bo mam bardzo napięte te miesnie co jest wynikiem bocznego przyparcia rzepki

Aleksander Ropielewski

Są to ćwiczenia na równoważniach (niestety bez możliwości demonstracji ćwiczeń nie chcę tłumaczyć jak je wykonywać ponieważ nie mam pewności czy wykona je Pani dobrze, a to podstawa). Ponadto należy rozciągać pasmo biodrowo-piszczelowe i głowę boczną mięśnia czworogłowego, proszę nie pływać żabką. Zachęcam do kontaktu z fizjoterapeutą, który pokaże Pani ćwiczenia jakie należy wykonywać i dobierze właściwą ilość powtórzeń.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski