Ćwiczenia odchudzające uda

Mam 160 cm wzrostu, i ważę 60 kg - moim problemem są bardzo grube uda. Niewiem co mam zrobic, nie moge jeździc na basen. Chciałabym, jakieś cwiczenia, poprzez które będe mogła schudnąc 20 kg , w krótkim czasie. Chodzi mi o jakieś konkretne cwiczenia np. nożyce albo coś innego - tylko prosze o KONKRETNE cwiczenia. Pozdrawiam. Vanessa

Nie jest możliwe aby schudnąć 20 kg w krótkim czasie. Nawet jeśli tak się stanie, to najprawdopodobniej nastąpi efekt jo-jo.

Uda można wyszczuplić dzięki stosowaniu zdrowej diety i ćwiczeń, takich jak: bieganie, marsz, jazda na rowerze, taniec. Ćwiczenia na siłowni najlepiej uzgodnić z trenerem, który dobierze konkretny trening.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl