Cykle wywołane luteiną a ryzyko ciąży po pettingu

Witam, mam pytanie: 1. Czy luteina 50 brana od 17 do 25 dc po 1 tab. na dobę wywoła miesiączkę po odstawieniu? 2. Czy jeśli chłopak dotykał mojej pochwy przez majtki wigotne z podniecenia,posladkow na gole cialo, pleców, piersi oraz mitiowalismy seks w ubraniach to jak duże ryyzko ciazy? PS-cykle wywolywane od sierpnia luteina 50.

Aleksander Ropielewski

Nie ma ryzyka ciąży ponieważ nie było kontaktu preejakulatu lub nasienia z okolicą pochwy. Luteina powinna ułatwić wystąpienie miesiączki, jednak pełnej gwarancji nie ma.