Czarne kropki na brodzie i nosie

Witam mam 22 lata i problem z wągrami. Są one niewidoczne "gołym okiem" ale po usunięciu makijażu mam mnóstwo czarnych kropek na brodzie i nosie. Dodam tylko, że problem nie jest na tyle poważny i uciążliwy abym chciała podjąć jakieś rygorystyczne leczenie. Skórę mam raczej gładką (bez trądziku, problemem są jedynie wągry). Ponadto moja cera jest sucha, ale regularnie ją nawilżam. Będę wdzięczna za odpowiedź jak poradzić sobie z wągrami sposobem domowym lub kosmetycznym.

Może Pani krem nawilżający zapycha Pani skórę?Czy jest na bazie parafiny, gliceryny?
Prosze spróbować zmienic krem, stosować peeling raz w tygodniu + maseczke z glinki zielonej. Jeśli to nie pomoże zachęcam wybrac się na kwasy, mikrodermabrazję,