Czas trwania zaburzeń emocjonalnych i silnych bólów głowy podczas menopauzy

Proszę o informacje, jak długo mogą trwać objawy menopauzy, przede wszystkim zaburzenia emocjonalne i silne bóle głowy. Dołączyła się do tego depresja, czego już nie wytrzymuję pomimo brania dodatkowo antydepresantów i leków uspokajających. Ciągle płaczę, jestem rozdrażniona i dostałam stany lękowe. Moje wyniki: ACTH 15,9 pg/ml, DHEA-SO4 166 ug/dl, Estradiol całkowity 0.254 ng/ml , SHBG 57,2 nmol/L TSH 1,46 uIU/mL FT4 11.2 pmol/l. Proszę o informacje w jakim czasie mogą minąć obawy .dziekuje

Dzień dobry,

Pani trudności wcale nie muszą wynikać z menopauzy.
Stąd proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty i ewentualnie podjąć się takiej formy leczenia.

bez terapii nie minia.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza