Czas zwolnienia lekarskiego po przeszczepie kości z biodra do wyrostka zębodołowego

Chciałabym się zapytać ile dni zwolnienia lekarskiego przysługuje osobie po przeszczepie kości z biodra do wyrostka zębodołowego? Pracuję fizycznie i nie wiem po jakim czasie mogłabym spokojnie wrócić do pracy i nie martwić się, że coś się stanie z przeszczepem.

Nie istnieje pojecie "przysługiwania zwolnienia" czas niezdolności do pracy jest wynikiem orzeczenia lekarskiego wynikającego z oceny stanu zdrowia pacjenta i jego wykonywanego zawodu.