Czasami po masturbacji mam wrażenie, że cały czas chce mi się sikać. Co to może być?

Witam,

często się masturbuję. Mam jededn problem. Po masturbacji cały czas chce mi się sikać. Nie wystarczy, że pójdę do toalety od razu po, te objawy występują też około 2 godzin po masturbowaniu się. Czy to może być objaw jakiejś choroby? Czekam na odpowiedź.

ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

nie musi to być wcale objaw choroby. Po masturbacji prostata może być nieco obrzęknięta i uciskać na pęcherz moczowy, zmniejszając jego objętość. Jednak może także być to objaw zapalenia prostaty. Jeżeli objaw ten będzie bardzo Pana niepokoił albo dołączą się inne objawy, należy rozważyć wizytę u urologa.