Czego objawami są: swędzenie, pieczenie i wydzielina z żołędzia?

Od jakiegoś czasu odczuwam swędzenie w środku penisa, a dodatkowo także pieczenie przy załatwianiu się. Zauważam również białą, dziwnie pachnącą wydzielinę.

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Przyczyną dolegliwości najprawdopodobniej jest infekcja dróg moczowych. Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, który zaleci odpowiednie badania oraz w razie potrzeby wdroży leczenie.
Pozdrawiam.