Czego przyczyną są moje objawy? Powinnam udać się do lekarza?

Witam. Mam 20 lat i niepokoję się tym, co się ze mną dzieje:/. Ostatnią miesiączka rozpoczęła się 26 czerwca i trwała ok. 5-6 dni. Cykle mam ok. 34-dniowe, a do tej pory nic się nie dzieje - brak okresu. Dodam jeszcze, że współżyłam z narzeczonym w czasie dni płodnych.

Ale do rzeczy: ponad tydzień temu (24.07.) zauważyłam dziwną wydzielinę z pochwy o brązowym zabarwieniu i dziwnym zapachu, trwało to ok. 2 dni, ale nieregularnie - wydzielina była dosyć obfita, nie towarzyszył temu ból brzucha itp. Od kilku dni źle się czuję. Jest mi niedobrze (nie wymiotuję), czuję się senna, bolą mnie piersi, jem dosłownie za 3 osoby i pobolewa mnie podbrzusze - są to skurcze z prawej strony, czasami bardzo bolesne, jednak po chwili przechodzą. Pojawia się obfita mleczno-biała wydzielina, wręcz wodnista. Co prawda nie cały czas, ale są momenty, że muszę zmieniać bieliznę po 2-3 razy.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Celem wyjaśniena Pani dolegliwści zalecałabym wykonanie testu ciążowego (najwcześniej wzrasta beta HCG we krwi) oraz wizytę u ginekologa.