Czerniak bez zajęcia warstwy siateczkowej

WITAM DZISIAJ ODEBRALIŚMY WYNIKI MAMY . MA CZERNIAKA III STOPNIA. 2 MM NACIEKANIA BEZ ZAJĘCIA WARSTWY SIATECZKOWEJ. CZY JEST MOŻLIWE ŻE NIE DOSZŁO DO ZAJĘCIA WĘZŁA WARTOWNICZEGO. CZY TEN ETAP TO JUŻ ZAWSZE Z WĘZŁAMI

Nie ma znaczenia czy doszło do zajęcia w.wartowniczego , rozumiem , że pacjentka jest pod opieką Ośrodka Onkologicznego , dane , które mi Pani podaje są mało spójne i zupełnie nie wystarczajace abym mógł udzielić profesjonalnej odpowiedzi , zż