Czerwienienie się twarzy i problem nadmiernego wydzielania się śliny

Witam,zauważyłam, że sama sobie stwarzam problemy.Kiedyś miałam problem z czerwienieniem się, ciągle o tym myślałam i wówczas tak się działo, a gdy jakoś o tym zapomniałam na moment, to w ogóle się nie czerwieniłam. Już mi to jakoś przeszło.Ostatnio jednak mam problem z nadmiernym wydzielaniem śliny, ciągle o tym myślę i mam jej za dużo w ustach co często utrudnia mówienie, a gdy o tym zapomnę to jest dobrze.Czy są jakieś sposoby na "niemyślenie" o czymś, oderwanie myśli czy coś w tym rodzaju?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Autosugestia to bardzo poważna broń dla człowieka, może pomagać ale może także zaszkodzić. Niemniej jednak warto spróbować.