Czerwona i swędząca wysypka na skórze pleców

Witam! Mam 21lat i od 1,5roku mam czerwone, swędzące plamy i wysypki na plecach, brzuchu,rękach,ramionach,szyi i twarzy,lekarze stwierdzili atopowe zapalenie skóry i przepisują maści immunosupresyjne,którymi muszę smarować się cała i opakowanie starcza mi na parę tygodni.Dodatkowo mam cały czas zapalenie spojówek.Testy alergiczne wychodzą ujemnie, IgE niskie.Piorę w orzechach, powyrzucałam z domu dywany, zwierząt nie mam.Wszystko zaczęło się odkąd rozpoczęłam współżycie.Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani podstawowej informacji, tj. czy stosowane leki na atopowe zapalenie skóry są skuteczne. Jeśli tak, proszę je dalej stosować - nawet jeśli taka terapia wymaga dużo zaangażowania. Jeśli nie są skuteczne sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą dermatologiem.