Czerwona plama koło sutka

mam plamke czerwona kolo sutka i biale wypukle na czubku wiec wycisnelam wyszedl bialy plyn i pozniej krew sie pojawila( cos takiego jak czasami na twarzy wyskoczy)acha!i jest suche te miejsce jak by poparzone,wiec posmarowalam kremem i skora zeszla ale dalej jest sucha wiec smaruje -dziekuje!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana przez Panią zmiana to najpewniej infekcja mieszka włosowego. Zmiana powinna samoistnie ustąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Jeśli skóra wokoło jest sucha, proszę ją natłuszczać emolientami. Na przyszłość proszę pamiętać, że zmian takich nie powinno się wyciskać.