Czerwona plama pod żołędziem

Witam, mam 14 lat i na moim penisie, pod żołędziem po lewej stronie mam czerwona plamę (po naciągnięciu). Do tego jeszcze się robi takie białe coś (nie wiem jak to nazwać) w niewielkich ilościach. Nie swędzi mnie to, tylko po pojawieniu się tego mój penis zaczął śmierdzieć. Co to jest i jak to leczyć, jak maść, to najlepiej bez recepty.

14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety, bez badania nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie, jednak z objawów, które Pan podaje może to być infekcja grzybicza. Zachęcam do wizyty u lekarza rodzinnego lub dermatologa, lekarz postawi diagnozę i zastosuje adekwatne leczenie. Odradzam stosowanie preparatów na własną rękę.

Pozdrawiam.