Czerwona plamka wokół ust u dziecka

W 06.ub.r.jest koło ust plamka czerwona u mojego syna.byłam juz u kilku lekarzy i jest to nadal.Jakiś czas tego nie było widać,myślałam,że przeszło.Nie mam już siły.Dermat.nie wie,co to jest,dała maści 4.pediatra dwie.Nic nie pomaga,raz tego nie widaĆ,A raz MA CZERWONE,ZAOGNIONE.Zęby dziecku już wyszły,więc od ząbków też nie.Syn ma 4 lata.Nie jest to ani ropne,ani swędzące,ani to się nie powiększa,ani nie zmniejsza.Jest od roku i nic na to nie działa.U alergologa zrobiliśmy część testów.Pomocy.

Witam. Tego typu zmiana może być niegroźnym znamieniem o charakterze naczyniaka płaskiego. Tego typu zmiany mają tendencję do samoistnego ustępowania. Oczywiście dziecko powinno pozostać pod stałą opieką dermatologa.