Czerwona wysypka a podejrzenia AZS

Mój narzeczoczy ma chyba atopowe zapalenie skóry z tym,że jest wysypany czerwonymi,a nawet sinymi wypustkami,nie jedne wypustki mają wielkość kciuka,a nawet dwóch,sączy mu się z niektórych krost jakiś płyn,pojawiają się strupy. Ciało paskudnie wygląda,nie ma mniejsca gdzie nie występują te brzydkie krosty,lekarz stwierdził,że jest to uczulenie,przepisał dorabianą maść i tabletki,jednak nie widać poprawy. Stopy to wy wyglądają jakby miały czerwoną grubą podeszwę... no i moje pytanie jest takie

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli dolegliwości nie ustępują, zalecam ponowną wizytę u lekarza,