Czerwone i brązowe plamienia po porodzie

witam mam takie pytanie.półtora roku temu urodziłam dziecko w kwietniu zaraz po wizycie poporodowej czyli 6 tyg pierwszy raz dostalam zastrzyk antykoncepcyjny wstrzymujacy okres nastepnie po 3 miesiacach przyjelam kolejny potem nie stosowalam nic .okresu nie mialam bardzo dlugo dopiero 4 miesiace temu sie zaczely obfite krwawienia 2 razy w miesiacu potem co 2 tygodnie miesiaczka ale barwy raz czerwonej raz brazowej teraz mam plamienia te co kilka dni przez dzien lub kilka godzin co to moze byc?
KOBIETA ponad rok temu

Witam. Niestety trudno powiedzieć co dokładnie Pani dolega bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Plamienia o których Pani pisze mogą być wynikiem zarówno wahań poziomu hormonów, nieprawidłowych rozrostów błony śluzowej macicy, torbieli jajników jak i wieku innych schorzeń. Radziłabym udać się do ginekologa, który jednoznacznie wyjaśni sprawę,