Czerwone i suche plamy na skórze dłoni

Witam. Mam problem ze skórą mianowicie powstały mi czerwone, suche plamy na dłoniach. Czasem szczypią i stają się bardzo czerwone a czasem swędzą. Dodam, że używam często kremu do rąk a skóra w tych miejscach jest bardzo przesuszona. Byłam w tej sprawie u dermatologa lecz nie była chętna do udzielenia mi odpowiedzi na pytanie co to jest. Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez obejrzenia zmian oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe postawienie diagnozy. Jeśli zalecone leczenie nie przyniosło spodziewanych rezultatów to konieczna będzie ponowna wizyta u dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl