Czerwone i swędzące plamy na ciele

Od dwóch miesięcy borykam sie z czerwonymiswedzacymi plamami obecnie biorę clatra 20 mg ale nic mi nie pomaga plamy sa na piersiach pod piersiami na rękach i brzuchu czasami na nogach strasznie swedzace czy nie powinnam zrobic jakiś badań. Byłam juz u trzech dermatologów pomóżcie prosze

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Zmiany skórne zawsze wymagają obserwacji przez lekarza, więc nie mogę zaproponować Pani nic innego jak ponowną konsultację u dermatologa. Lekarz powinien zdecydować czy nie jest u Pani wskazana hospitalizacja.