Czerwone krostki na penisie - czy same zejdą?

Witam, od 2 dni mam na penisie, dokładnie na żołędziu i na napletku od wewnątrz czerwone krostki. Są małe, nawet bardzo, jest ich około 10. Mam 16 lat, nie uprawiałem jeszcze seksu. Nikt oprócz mnie nie dotykał mojego członka, przynajmniej przez ostatnie 6 miesięcy.  Czy to zejdzie samo? Jak długo jeszcze? Czy jest jakaś maść bez recepty, która może pomóc? Proszę o pomoc. Proszę o szybką odpowiedź.

Witam,

Radziłabym, aby udał się Pan do lekarza (dermatologa lub pediatry), który po obejrzeniu zmian zleci leczenie. Proszę nie bagatelizować sprawy, gdyż nie da się wykluczyć zakażenia grzybiczego na podstawie zamieszczonego opisu.

Pozdrawiam