Czerwone krostki na skórze i różowe zmiany skórne

2 tygodnie temu zauważyłam na ręce czerwone plamki, krostki, jakby potówki w skupisku, zaczełam smarować maścią i teraz jest tylko górkowata wypukłość dalej lekko różowa i łuszczy się. po paru dniach od wystąpienia pierwszej zauważyłam dwie koeljne na kosciach obojczykowych, również są już gładkie, ale mocno różowe. dodatkowo wystąpiło parę małych kropek pod biustem. dziś natomiast kropek jest więcej i rozprzestrzeniają się w lini żeber. co to może być? nie swędzi

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl