Czerwone krostki na twarzy, szyi i dekolcie u 4-miesięcznego dziecka

moje dziecko ma 4 miesiące po 2 dostał wysypkę jest czerwona i ma drobne krostki jest na twarzy szyi i dekoldzie smaruje maściami na atopowe zapalenie ona sie pojawia i znika na mleko to raczej nie ma bozieniłam na dha pepti coto moze być już borykam się z tym 2 miesiące i zaden lekarz nie wie i nie moze mi pomóc

Witam serdecznie. Zwykle taki sytuacje są bardzo trudne do diagnostyki. U małych dzieci alergizowac może dosłownie wszystko. Stosuje się odpowiednio dietę eliminacyjną badając wtedy co może być przyczyną. Pocieszające jest to, że dzieci z tego wyrastają.