Czerwone, piekące plamy na skórze po kąpieli

Witam! Mam problem ze skórą na przedramieniu mianowicie po kąpieli pojawają sie czerwone pieczące plamy po około godzinie zaczerwienienie znika i pozostają suche,szorstkie,białe plamy.Co to może być i do jakiego lekarza powinnam się udać?Alergologa czy dermatologa?Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam. Karolina

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl