Czerwone plamki na moim penisie. Co to jest?

Witam, mam na imię Mateusz, mam 17 lat. Prowadzę bardzo aktywne życie sexualne z moją dziewczyną. Po pewnym czasie zauważyłem czerwone plamki na moim penisie. Są małe i jest ich bardzo dużo, bolą mnie i czasami pieką. Jest to moja druga partnerka. Te plamki pojawiają sią, gdy uprawiamy seks kilka razy dziennie. Prosze o pomoc, co to jest? :(

Witam,

trudno mi odnieść się do opisu zmian, bez możliwości bezpośredniego zbadania Pana i dokładnego obejrzenia wykwitów.
Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby udanie się do lekarza dermatologa, który pobierze wymaz w celu zbadania czy wykwity nie mają charakteru nadkażenia grzybiczego.
Najlepiej, aby udał się Pan wraz z partnerką, gdyż w razie uzyskania pozytywnego wyniku leczenie otrzymacie Państwo razem równocześnie.

Pozdrawiam