Czerwone plamki na żołędzi

Witam, na żołędzi pojawiły się małe, zaczerwienione plamki, posmarowałem clotrimazolum, wszystko zniknęło; wczoraj wieczorem podnieciłem się, lecz nie doszło do całkowitej erekcji, dziś wstaję, a tu około 3 czerwonych plamek, bardzo małych, trochę swędzi, znów posmarowałem clotrimazolum; bardzo proszę o podpowiedź, co to może być ? DZIĘKUJĘ :-)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. Proszę kontynuować stosowanie clotrimazolu. Jeśli po 2-3 dniach nie będzie poprawy, proszę udać się na wizytę do specjalisty urologa, dermatologa lub lekarza POZ.