Czerwone plamy na skórze po kąpieli

Witam.Mojej 4-miesięcznej córce od kilku dni zaczęły wychodzić tylko i wyłącznie po kąpieli czerwone plamy na całym ciele, które znikaja po ok 30 min. Z dnia na dzien robia sie coraz wieksze. Jak się dobrze przyjżeć to widac w miejscu czerwonych plamek lekko wysuszona skóre. Nadmienie że problemy ze skórą ( głownie twarzy)u córci mamy od pierwszych dni życia, prawdopodobnie miala trądzik niemowlecy. Kąpiemy ja w oillan lub krochmalu, rzadko w nivea. Bardzo prosze o pomoc!!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane reakcją uczuleniową na stosowane preparaty do pielęgnacji. Proszę zmienić kosmetyki. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u lekarza pediatry.