Czerwone plamy na skórze prącia

Dzień dobry. Zrozpaczony 30 letni mężczyzna. Mam czerwone plamki w okolicy krocza i po stosunku wyskoczyła mi czerwona plama na skórze prącia, wcześniej miałem owsiki i brałem tabletki V***. Teraz dermatolog przypisał maść E*** i maść T*** już mi ustępują czerwone plamy. Rok temu też miałem podobne plamki i też smarowałem maścią E***, ale dlaczego to mi się znowu powtórzyło? Co mogę z tym zrobić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Bardzo dobrze, że udał się Pan ze swoim problemem do specjalisty. Jak widać, objawy ustępują, czyli zastosowane leczenie było prawidłowe. Ponieważ były to jednak maści działające raczej tylko objawowo, trzeba byłoby ocenić morfologię zmian jakie Pan u siebie zauważył, by można było postawić jakąś diagnozę. Nie jest to jednak możliwe w ramach porady internetowej.

Proszę ponownie wybrać się do lekarza prowadzącego, który na pewno odpowie na wszystkie nurtujące Pana pytania.