Czerwone plamy na twarzy

od ubiegłego lata z plamami na twarzy dostałam czerwone plamy które w krótkim czasie po opalaniu zrobiły się w lekko brązowe plamy widoczne poszłam do lek. i przepisał mi monobenzone maść smarowałam dwa tygodnie nie całe i wtedy zauważyłam że lekko zbledło lecz te plamy są brązowe z białymi miejscami jestem przerażona czy ten krem mi coś zaszkodził że między tymi plamami brązowi wyszly białe zawsze smarowalam się fluidem i na to na policzki róż przypudrowany pędzlem i te plamy są na policzkac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane przez dermatologa leczenie nie przyniosło zadowalających rezultatów to należy udać się na wizytę kontrolną. Specjalista po ocenie zmian wdroży odpowiednią terapię.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl