Czerwone płaty skóry na rękach i nogach

do lekarza dermatologa dawno temu mialam zmiany skorne, ktore lekarz dermatolog okreslil jako pochodne grzybicy ( nie pamietam dokladnej nazwy). byly to plamy czerwonawe na nogach i rekach wychodzace przewaznie po prysznicu, potem troszke zanikajace. pamietam, ze mialam pobierany test skory i jakies leki do zrobienia w aptece. pani dermatolog takze mowila, aby nie chodzic caly czas w jeans'ach i wietrzyc skore i wystawiac na slonce. jaki lek aby sie tego pozbyc?

Aleksander Ropielewski

Niestety nie wiem jaki to rodzaj grzybicy i czy znowu jest to grzybica. Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie zaproponować odpowiedniego leczenia. Sugeruję kontakt z dermatologiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
Bez obejrzenia zmian diagnozy nie można postawić.