Czerwony śluz 2 tygodnie po miesiączce i brak następnego okresu

Witam, mam problem. 20 czerwca miałam okres. Jakoś około dwóch tygodni później dostałam dziwny ciemny czerwony śluz, który trwał kilka dni. 18 lipca powinnam dostac okres ale do tej pory nie dostałam...Czy mam powód do obawy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli boi się Pani, że jest w ciąży to proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.