Czerwony śluz, powiększony brzuch, 3-dniowe opóźnienie okresu i wahania nastroju a ryzyko ciąży

Kochałam sie z moim chłopakiem 24.10.13 byliśmy zabezpieczeni.02.11.13powinnam dostać okres w ten dzień znowu kochałam sie ze swoim chłopakiem(z zabezpieczeniem).po wszystkim poszłam do łazienki i mój śluz był lekko czerwonawy.Dziś rano (04.11) kiedy wstałam rano śluz był taki sam,wieczorem był ciemno żółtawy o czym to świadczy?okres spóźnia sie juz 3dni czy mogłam zajść w ciążę?Mój brzuch powiększył się,ale mam tak zawsze przed okresem,mam huśtawki nastroju.Zaczęłam się martwić proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najwłaściwszym postępowaniem byłoby udanie się do ginekologa. Takie objawy mogą być wynikiem infekcji dróg rodnych. Czy odczuwa Pani świąd, pieczenie??
Oczywiście można wykluczyć lub potwierdzić ( wątpliwe) wykonując test ciążowy.