Czerwony śluz w 19. dniu cyklu

Witam. Jestem w 19 dniu cyklu (miesiączkę mam z reguły 35 dnia) i pojawiło się u mnie lekkie krwawienie. Bardziej widać to po naturalnej wydzielinie. Kiedy się podcieram śluz jest zabarwiony lekko czerwienią. Z początku myślałam, że to mocz z krwią, ale to jednak wydzielina pochwowa. Czego może być to objaw?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe plamienie zwykle spowodowane jest zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną mogą być zmiany w obrębie układu rozrodczego Nie można również wykluczyć ciąży. Jeśli dolegliwości powtórzą się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.