Częsta masturbacja a problemy z płodnością

Witam czy czesta masturbacja u mezczyzny max 2 razy w tygodniu moze prowadzic do problemow z plodnoscia ....

Po zaprzestaniu nadmiernej masturbacji siła płodności wraca do normy.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witam, masturbacja jest jedną z form fizjologicznej aktywności seksualnej, a ta, jak wynika z definicji, nie jest szkodliwa. Po kilku seansach masturbacji nasienie zawiera mniej plemników, ale niedobór ten jest szybko rekompensowany przez zdrowy męski organizm. Pozdrawiam RH