Częsta ochota na seks

Czy codzienne uprawianie seksu to choroba?Moja zona twierdzi ze raz bądż 2 w miesiącu jest wystarczające i dodam ze ona ma tylko ochotę w trakcie okresu lub świeżo po. co dla mnie jest nieco dziwne, chociaż ja jestem b.tolerancyjny i otwarty...przez to że seks mam 1,2,maksymalnie 3 razy w miesiącu,a ja potrzebuje 2razy/tyg. ciągle np. ul. oglądam się za damskimi tyłkami, rozumiem czasem spojrzeć,ale mi ciężko nie spojrzeć, dodam iż mam taką naturę wszystko mnie ciekawi i interesuje. Co robić?

Dzień dobry!

Nie, codzienne uprawianie seksu nie jest chorobą. Podobnie jednak nie jest chorobą uprawianie seksu raz w miesiącu. Ludzie różnią się między sobą poziomem temperamentu seksualnego. Jeśli w Państwa małżeństwie te różnice są źródłem konfliktów, warto osobiście skonsultować się z psychologiem lub seksuologiem.

Pozdrawiam!