Częste biegunki i wzdęcia u 32-letniego mężczyzny

Witam. Bardzo czesto mam biegunki, gazy (nieprzyjemny zapach gazow) oraz bole brzucha z lewej strony.

Milena Lubowicz

W pierwszej kolejności należy się zastanowić nad Pana dietą, czy jest odpowiednia. Poza tym należy rozważyć choroby zapalne jelit oraz zespół jelita drażliwego. Żeby to zdiagnozować konieczny jest pogłębiony wywiad i badanie lekarskie dlatego zalecam wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam