Częste bóle serca i stres w domu

Witam! Mam częste bóle serca, nie tylko kiedy się zdenerwuje, ale kiedy też ciężko pracuje a nawet po przejażdżce rowerem. I do tego nadciśnienie mam. Niewiem co zrobić, gdzie się udać? Ciężko mi jest, stres w domu wykańcza mnie i moją psychikę:-( pozdr.

Psychologia

Może się Pan udać do poradni zdrowia psychicznego i poprosić o konsultację z psychologiem lub psychoterapeutom, który pomoże Panu nauczyć się metod radzenia sobie ze stresem, może też Pan skorzystać z oferty gabinetów prywatnych i również ważne by kontrolował Pan nadciśnienie i regularnie konsultował je z lekarzem.

Witaj,
rozumiem,jak bardzo coś przeżywasz /wnioskuję na podstawie wszystkich Twoich listów w portalu/Widzę też,że robisz,co możesz,żeby przepędzić zły nastrój .
Ale zatrzymaj się na chwilę!!!
Masz przepisane leki i masz domowników,tak?Pewnie,gdybyś trochę poszukał,znalazłbyś kolejne życzliwe osoby albo choćby miejsca,gdzie podobny kryzys mozna przeczekać.
Możesz zadzwonić nawet na izbę przyjęc w szpitalu i poprosić o wskazówki ,ew.dorażną pomoc w celu uspokojenia się.
Więc skorzystaj z tego,co najbardziej realne,żeby zrozumieć,że nie jesteś sam.I że trzeba tylko przeczekać,przespać.Wtedy odpocznie psychika.
Rano będziesz miał świeże podejście do siebie i cały dzień na ukojenie.
Gdy odczujesz,że kryzys minął,bo możesz zasypiać-porozmawiamy spokojnie
Serdecznie pozdrawiam i jestem myslami z Tobą.