Częste infekcje górnych dróg oddechowych u 4-letniego dziecka a możliwość podawania Padmy

Witam serdecznie, moje czteroletnie dziecko bardzo czesto choruje na infekcje górnych dróg oddechowych. Podawaliśmy jej różne syropy tupu: Immunotrofina, Bioaron itp. Nic jednak nie pomaga. W wieku 3 lat miała wyciętego 3 migdała i przycięcie dwóch bocznych. Miała robione wyniki i sa w porządku, jest uczulona na roztocza. Pomaga jej Dehistar albo Nasonex - jednak nie chciałabym jej przyzwyczajać do takiego typu leków. Słyszaliśmy o Padmie. Chciałabym się dowiedzieć jak ją podawać mojej córeczce. Bardzo proszę o pomoc

Milena Lubowicz

W tym wieku 2 kapsułki dziennie. Można kapsułkę otworzyć i podać zawartość na łyżeczce, gdyby był problem z połknięciem w całości.
Pozdrawiam

Droga Mamo,

radziłabym także odstawić wszelkie zimne mleczne i słodkie produkty, np. serki homogenizowane, słodkie jogurt itd. Zamiast tego warto podawać ciepłe (przegotowane i ostudzone mleko) z dodatkiem miodu i cynamonu.
Warto też włączyć do diety kaszę jaglaną - najlepiej w postaci ciepłego śniadania.
Powinno pomóc
Pozdrawiam
EC