Częste infekcje u syna w wieku przedszkolnym a lamblia

Witam .mój syn od kiedy poszedł do przedszkola męczy go miesiącami kaszel,i temperatura, miał zapalenie skórne na jądrze , wyniaty flegmą , bóle głowy ,ucha ,brzucha ,od tygodnia brak apetytu i mało pije , majaki . Od roku mieszkam w Uk.w między czasie miał zapalenie oskrzeli . lekarze twierdzę ,że jest zdrowy i nie robią badań i podają paracetamol na wszystko . Ja myślę, że objawy wsklazują na lambie . Prosze o pomoc Beata

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy występujące u dziecka rzeczywiście mogą być konsekwencją infekcji pasożytniczej. Zdecydowanie warto wykonać badania w kierunku lamblii.