Częste napady arytmii serca

Witam, mam bardzo częsty napady arytmii serca. Przyczyna nie zdiagnozowana. Ciśnienie skacze od 74x47do 168x110 Tętno od 37 do145 ud/min) . Ciśnienie często zmienia się w ciągu kilka sekund.Czuję duszność , uderzenia mocne serca. przyjmiję: biosotal 40mg 1 raz na dobę, Xsarellto 20mg, Kalipoz, Mg, Taki stan trwa od 5 lat. Serce bez wad. 5 lat temu napady były epizodyczne teraz codziennie i bardzo dokuczają mnie. Bywają zawroty głowy uciążliwe. Aritmia trwa od kilka minut do 48 godzin

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie mogę ocenić samych napadów bez wyniku EKG, najlepiej EKG Holtera. Proszę się udać do kardiologa po poradę czy można ewentualnie takie badanie wykonać i ewentualnie zmodyfikować leczenie. Pozdrawiam.