Częste oddawanie moczu a stosunek w 1 dzień płodny

Witam.mam takie pytanie ost.miesiaczke miałam 15.11 .w nd 24.11 wypadal 1 dzien plodny kochałam sie z chłopakiem ale z prezerwatywa skonczyl we mnie.ale gumka nie pękla.zaczełam czesto oddawac mocz.co tzn?czy to ciąza?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można wykluczyć ani potwierdzić ciąży bo jest jeszcze za wcześnie. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza.