Częste osłabienie u 9-latki

Witam!moja 9-letnia córka jest często osłabiona,ostatnio nawet codziennie.Mówi,że jak łyka świeże powietrze to jej lepiej.Wyniki morfologii ok,żelazo też ok,nieznacznie podwyższony cukier(będzie robiony powtórnie).Lekarz zlecił też tsh i powtórnie ekg.Bardzo się martwię,gdyż z tego powodu jestem zmuszona zabierać ją ze szkoły.Mamy też mieć wizytę u neurologa.Czy może być to podłoże psychologiczne?widzę,że córka wpada w panikę gdy jest osłabiona a mnie nie ma w pobliżu.Bardzo proszę o jakąś radę.

Milena Lubowicz

Możliwe, że dziewczynka jest emocjonalna i reaguje w ten sposób na trudne dla niej sytuacje. Oprócz kontroli u neurologa i oczywiście badań z krwi, proszę rozważyć konsultację psychologiczną.
Pozdrawiam