Częste upławy a zapalenie jajnika

mój facet ma biała wydzielinę z penisa ,kochamy się bez gumy,ja mam ciagle upławy odwiedzam ginekologa to nic poważnego wcześniej miałamzapalenie jajnika.co to oznacza
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej u partnera występuje infekcja układu moczowo-płciowego. Podczas stosunku bez zabezpieczenia może dochodzić do zarażenia. Stąd występowanie upławów. Konieczne jest równoczesne leczenie Pani oraz partnera. Proszę udać się do lekarza, który zaleci odpowiednie postępowanie.