Częstomocz, silny ból w dole brzucha i uczucie rwania w pachwinie
Od 5tyg.mam problemy z ukł.moczowym.Objawy to czestomocz, mocny ból w dole brzucha,pieczenie,uczucie gorąca i rwania w srodku,ból pachwin.Leczenie antybiotykami:fosfomicina,denvar,ciprofloksacyna,nitrofuratoina.Zastrzyki:tobramicina,pentamicina,monocid.Bez poprawy.USG ok.Przeszłam cystoskopie i okazało sie ze mam zespół cewkowy-cewka mocno spuchnieta,leczenie:dezacor,tebetane compuesto,urolosin,10 dni mineło,a poprawy brak.Byłam takze leczona na candydoze.Posiew moczu negatywny.Nie wiem co dalej

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.