Czy arytmia serca może występować przy nerwicy?

Mam pytanie ,proszę mi powiedzieć ,czy arytmia serca może występować przy nerwicy? jest okres czasu że nie mam wogóle,ale teraz mnie wzięło na dobre ,od kilku dni codziennie mi dokucza.Mam bardzo nieprzyjemne uczucie,bardzo mocno odczuwam walnięcie serca,nie mam wtedy uderzenia pulsu,jest to dla mnie wielka trauma ,myślę że to już mój koniec,miałam robione ekg i holtera i wtedy nie było ,podobno ekg mam dobre,teraz nawet dokucza mi ból w dołku ,nie wiem może mam takie odczucie że to ma związek

Witam
Nerwicę rozpoznaje się, gdy zostaną wykluczone somatyczne przyczyny odczuwanych dolegliwości. Sugeruję by skonsultowała Pani dolegliwości z lekarzem . On po zapoznaniu się z wynikami badań wyda opinię
pozdrawiam
Ludmiła Kulikowska Kubiak