Czy badania DNA można wykonać na NFZ?

Dzień dobry ,mam38 lat chciałam zapytać czy powinnam zrobić badanie DNA,pierwsze dziecko urodziło sie w 7 miesiącu ,ponieważ miałam malo wód plodowych,chociaż tego nie odczówalam ,bardzo chciałabym mieć drugie dziecko ale obawiam się wlasni zeby nie urodziło siechore.czy te badania można wykonaćna NFZ.DZIĘKUJE

warto odwiedzić mądrego ginekologa, ponieważ należy zebrać dokładny wywiad z Panią, zbadać i zrobić usg i to wtedy pozwoli w pewnym sensie Panią bardziej uspokoić-pozdrawiam