Czy badanie TSH, T3 i T4 wyklucza choroby tarczycy?

Witam serdecznie. Jestem 41 letnią kobietą. Od 2 lat mam problemy ze zdrowiem. W zeszłym roku robiłam badanie TSH, T3 i T4 i było w normie. Mam bóle w mostku, żebrach, prawie ciągle uczucie "kluchy" w gardle, czasami lekki ból przy przełykaniu. Często zdarzają mi się takie chwilowe drgania w klatce piersiowej i gardle, szczególnie przy schylaniu się. Ponadto czasami przy głębokim wdechu czuje taki dziwny szelest. Mam również objawy nerwicowe. Ponadto mam niską hemoglobinę, niski poziom czerwonych krwinek i białych, niski hematokryt. W rozmazie krwi zaniżone NEUT., MONO, a zawyżone BASO. Byłam ostatnio u neurologa, przepisał mi leki na uspokojenie. Leczę się również obecnie na kandydozę. Neurolog dał mi skierowanie na badania TSH, F-T3,F- T4, TPO i tyroglobulinę. Nie wiem czy mam je wykonywać, skoro w zeszłym roku było ok, a może najpierw zrobić usg tarczycy? Czy jest możliwe, aby mimo pozytywnych wyników - mogły być guzy tarczycy? Proszę o poradę, bo nie wiem czy jest sens wykonywać te badania po raz kolejny. Moje wyniki: TSH: 1.42, FT4: 1.63. T3 120.8 , T4 8.31. Za udzielenie odpowiedzi dziękuję.

Witam serdecznie.

Wyniki badań hormonalnych tarczycy są prawidłowe. Badania hormonalne tarczycy należy powtórzyć ponieważ mogły się one zmienić. Poza tym ma Pani skierowanie na dodatkowe badania, które nie były wcześniej wykonywane.
Możliwa jest sytuacja, że pomimo prawidłowych badań hormonalnych tarczycy narząd jest powiększony z powodu zmian guzowatych. Badaniem obrazującym tarczycę jest usg.

Pozdrawiam