Czy ból krocza jest normalny w ciąży?

Witam,
jestem w 25 tygodniu ciąży i od ok. tygodnia zauważyłam, że boli mnie krocze, zwłaszcza jak dłużej posiedzę albo wstaję z łóżka. Jak już chodzę, to jakoś to się rozchodzi, to taki ból jakbym uderzyła się o ramę roweru. Poza tym nic innego nie zauważyłam, dzidzia się rusza jak zawsze.
To normalne zjawisko czy coś nie tak? Wizytę u lekarza mam za tydzień.
Proszę o poradę

Witam serdecznie,
takie dolegliwości mogą być związane z powiększaniem się macicy oraz rozciąganiem więzadeł macicy. Jeżeli nie towarzyszą temu skurcze lub plamienia, nie jest to powód do niepokoju. Wówczas spokojnie może Pani czekać na wyznaczoną wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam