Czy bóle porodowe przypominają te miesiączkowe?

witam prosze mi powiedziec czy bole porodowe przypominaja te miesiaczkowe? mialam bolesne miesiaczki i obawiam sie tego bólu.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, charakter bóli porodowych jest zupełnie inny, niż bóli miesiączkowych. Często dla kobiet, u których przed ciążą występowały bolesne miesiączki, bóle porodowe wydają się porównywalne, a nawet słabsze.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie można tego porównać. Ból porodowy ma zupełnie inny charakter.