Czy brak miesiączki wynika w moim wypadku z ciąży?

Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne 23.08.2014,(brałam pół roku)miesiączke dostałam wcześniej 22.08.2014,trwała 4 dni.Nastepna miesiaczka pojawiła się 14.09.2014,trwała 5 dni.Myslalam ,ze po okresie mozna spokojnie wspolzyc,ale jednak kalendarzyk pokazal cos innego.Wspolzylam z mezem 21.09.2014 i 22.09.2014 do konca,owa owulacja miała miejsce 24.09.2014.Czy mój brak miesiaczki wynika z ciązy ,czy tez z odstawieniu tabletek?mija 28 dzien bez miesiaczki z reguly mam jeszcze czas,ale sie obawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć ciąży w Pani przypadku dlatego proponuję wykonać test ciążowy po około 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam