Czy chodząc dwa razy w tygodniu na fitness schudnę?

Witam mam 16 lat, 167cm wzrostu i 72 kg :(. Chciałabym przejść na dietę .. chociaż nie wiem czy to co chce jeść można nazwać dieta .. chcę po prostu jeść warzywa owoce ciemne pieczywo jogurty i twarożki , nic więcej! Moje pytanie brzmi czy jedząc to co opisałam i chodząc dwa razy w tygodniu na fitness da się schudnąć? Wiem, że to mało aktywności ale na więcej nie mam czasu, szkoła nauka .. Proszę o pomoc :)
16 LAT ponad rok temu

Witam.

Aktywność fizyczna przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu pozwala na szybsze spalanie kalorii, a więc jeśli chcesz schudnąć ćwiczenia powinny być niezmiennym elementem Twojego życia. Także po utracie zbędnych kilogramów nie rezygnuj z ćwiczeń, które pozwolą utrzymać Twoją wagę i dodatkowo wpłyną na kondycję i zdrowie. Jeśli chodzi o Twoją dietę nie jest ona do końca prawidłowa. Organizm potrzebuje wszystkich niezbędnych składników odżywczych, aby prawidłowo funkcjonować, dlatego warto dbać o prawidłowe odżywianie. Zapoznaj się z artykułem http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki i po staraj się do niego zastosować.

Pozdrawiam.